این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

ثبت نام در کنگره
جهت ارسال مقاله و حضور در کنگره، در سامانه کاربران ثبت نام نمایید.


  


پوستر کنگره
صفحه اصلی > راهنمای ثبت نام کنگره
راهنمای ثبت نام کنگره

راهنمای ثبت نام در کنگره

1.    هزینه ثبت نام شامل شرکت در برنامه های علمی و پذیرائی (میان وعده و دو وعده ناهار) و دریافت پکیج علمی کنگره شامل کتابچه خلاصه مقالات کنگره و ملحقات طبق جدول زیر می باشد:

 

 

هزینه ثبت نام دندانپزشکان (عمومی و تخصصی)

250,000 تومان

هزینه ثبت نام پزشک(عمومی و تخصصی)، روانشناس(کارشناسی تا دکترا)

150,000 تومان

هزینه ثبت نام دانشجویان(مختص دانشجویان دندانپزشکی و دانشجویان روانشناسی تا مقطع کارشناسی)

80,000 تومان

 
2.هزینه ثبت نام را بعد از انتخاب نوع ثبت نام خود از طریق

منوی 
پرداخت آنلاین وارد شوید و به صورت آنلاین هزینه ثبت نام خود را پرداخت نمایید و سپس شماره پیگیری داده شده راازطریق ارسال پیامک  باذکر نام خود به شماره 09305111647 اطلاع دهید تا ثبت نام شما قطعی تلقی گردد. 
و یا هزینه ثبت نام خود را به شماره حساب2138141656009 بانک رفاه به نام معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با کد شناسه 223456789801 واریز نمایید و سپس اسکن فیش واریزی خود را در قالب فایل jpg یا gif یا png ذخیره و در قسمت ارسال فیش سایت ارسال نمایید. در صورت عدم دسترسی به اسکنر مشخصات فیش واریزی خود را در قسمت توضیحات ارسال فیش سایت بنویسید(اصل فیش واریزی در روز کنگره تحویل میز پذیرش گردد)لازم به ذکر است در صورت استفاده از تخفیف دانشجویی ارائه اصل کارت دانشجویی به میز پذیرش الزامی خواهد بود.
هم چنین ازطریق ارسال پیامک نیز باذکر نام خود به شماره 09305111647اطلاع دهید تا ثبت نام شما قطعی تلقی گردد. 


و یا هزینه ثبت نام را به شماره حساب
2138141656009 بانک رفاه به نام معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با کد شناسه  223456789801 واریز نمایید و سپس اسکن فیش واریزی خود را در قالب فایل jpg یا gif یا png ذخیره و در قسمت ارسال فیش سایت ارسال نمایید. در صورت عدم دسترسی به اسکنر مشخصات فیش واریزی خود را در قسمت توضیحات ارسال فیش سایت بنویسید(اصل فیش واریزی در روز کنگره تحویل میز پذیرش گردد)لازم به ذکر است در صورت استفاده از تخفیف دانشجویی ارائه اصل کارت دانشجویی به میز پذیرش الزامی خواهد بود.

هم چنین ازطریق ارسال پیامک نیز باذکر نام خود به شماره 09305111647 اطلاع دهید تا ثبت نام شما قطعی تلقی گردد.

توجه:
متقاضیان استفاده از امتیازبازآموزی جهت ثبت نام درسامانه آموزش مداوم به شرح زیر اقدام نمایند:
1- ورود به سامانه آموزش مداوم جامعه پزشکی به آدرس اینترنتی زیر
www.ircme.ir
2- کلیک برآیکون برنامه های حضوری
3- ثبت نام در کدشناسه 76366 به نام کنگره هیپنوتیزم دندانپزشکی

مشمولین در روز ثبت نام شماره پیگیری پرداخت آنلاین(پرینت پرداخت آنلاین) یا در صورت واریز فیش بانکی، اصل فیش واریزی را به میز پذیرش تحویل یا به صورت نقدی هزینه را پرداخت نمایند تاثبت نام ایشان قطعی گردد.

توجه: در صورت ثبت نام در سامانه آموزش مداوم جهت استفاده ازامتیاز بازآموزی تعرفه مقرر در سامانه برابر ضوابط اعمال خواهد شد و طبیعتا مشمول ناهار کنگره نخواهد شد